Przedstawiamy Państwu bezprecedensowy twór widoczny na rynku. Nasza spółka od latek pasjonuje się produkcją klamek hamulcowych.

Większość naszych klamek hamulcowych została sporządzona z aluminium, z kolei kolejną kolekcję uchwytów demonstrujemy, skonstruowaną z surowca syntetycznego, stopu magnezu również włókna węglowego. Wszelkie nasze klamki są wyekwipowane w ekstra normalizację, jaka zapewnia rowerzystom o małych dłoniach, superkomfortowe natomiast nietrudne dosięganie do klamki. W naszych sklepikach zdobędą Państwo wielorakie klamki hamulcowe, wpasowane do wszelkiego modelu jednośladu.

Władamy między innymi uchwyty gatunku szosowego jak też klamki do hamulców hydraulicznych. Część naszych uchwytów do hamulców hydraulicznych jest sprzedawana w zestawie wespół z zaciskami także z kablami hydraulicznymi bez niekoniecznych wydatków. Zaś pozostałe elemnty do uchwytów nie są ze sobą dobrane dodatkowo wtedy, należy rezerwować oddzielnie.

Jeżeli są Państwo zaciekawieni naszą propozycją sprzedaży, wtenczas wzywamy do odwiedzenia naszych sklepów nieruchomych, i ponadto nakłaniamy do zerknięcia na naszą stronę internetową na której znajdziecie Państwo } nasz supermarket internetowy, który dopuszcza dystrybucję internetową klamek do Państwa domków. Serdecznie zachęcamy do nabycia naszych klamek hamulcowych.